Organizator: Alpine Pietrzak

ALPINE PIETRZAK KATOWICE
ul. Bocheńskiego 109
40-816 Katowice

ALPINE PIETRZAK WARSZAWA
ul. Wirażowa 21
02-158 Warszawa

Zapraszamy do kontaktu

Nasi koordynatorzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z projektem La Route.

Adam Mariański
t. +48 / 532 560 555
m. adam.marianski@grupapietrzak.pl

Adam Augustin – Alpine Manager
t. +48 / 602 481 867
m. adam.augustin@grupapietrzak.pl

Wyrażam zgodę na dostarczanie przez Renault Polska Sp. z o.o. oraz wybranego Dealera, informacji marketingowych, w tym handlowych o produktach i usługach Alpine za pośrednictwem wybranych przeze mnie kanałów komunikacji:

Administratorami Pani/Pana danych osobowych są Renault Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13 oraz wybrany przez Panią/Pana Dealer. Pani/Pana dane będą wykorzystywane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, wskazania najbliższego salonu, analizy danych, wykonania ciążących na Administratorach obowiązków prawnych oraz do celu marketingu Administratorów, w tym wykorzystywane w procesie profilowania. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu i wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do Prezesa UODO. Kontakt w sprawach dot. ochrony danych: renault.iod@renault.com.pl.

Pełna informacja o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych

Skorzystanie z powyższego formularza i kliknięcie przycisku „Wyślij” jest jednocześnie oświadczeniem o zapoznaniu się z Zastrzeżeniami prawymi i ich akceptacji.