2. LA ROUTE ALPINE

Dolny Śląsk / 27 – 28.07.2021

W dniach 27-28 lipca 2021 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w ekskluzywnym, dwudniowym programie dedykowanym kultowej francuskiej marce Alpine – La Route Alpine, edycja druga. Program ten zapewnił nam niezapomniane przeżycia oraz niepowtarzalną okazję do zanurzenia się w świat tej legendy motoryzacji.

Pierwszego dnia, tj. 27 lipca, rozpoczęliśmy naszą przygodę o godzinie 7:00, gromadząc się na śniadaniu w gronie La Squadra, gdzie odbyła się również krótka odprawa. Po przygotowaniach wyruszyliśmy o godzinie 8:00 w kierunku Toru Silesia w Kamieniu Śląskim. Tam mieliśmy możliwość przeżycia niezapomnianych chwil, dzięki wspólnemu jeżdżeniu na torze, który miał być wyłącznie nasz przez trzy godziny. Po intensywnych emocjach na torze, odbyliśmy wspólne lunch na miejscu. Następnie, o godzinie 13:00, wyruszyliśmy w stronę malowniczego Uroczyska Siedmiu Stawów, gdzie wieczorem odbyła się uroczysta kolacja na zamku, podczas której mieliśmy okazję wymieniać doświadczenia z innymi pasjonatami Alpine A110.

Drugiego dnia, tj. 28 lipca, rozpoczęliśmy dzień od pysznego śniadania w godzinach 8:00-10:00. Po posiłku wyruszyliśmy o godzinie 10:00 w dalszą część naszej podróży, która prowadziła nas przez malownicze trasy Dolnego Śląska. O godzinie 13:00 zatrzymaliśmy się na obiad w pięknym otoczeniu Zamku Topacz, gdzie mieliśmy możliwość delektowania się lokalnymi przysmakami i odpoczynku przed powrotem.

Cały program dostarczył nam nie tylko niezapomnianych wrażeń związanych z jazdą samochodem, ale także okazję do poznania nowych ludzi i wymiany pasji.